Пројектна активност у ИО Биоска: „Желимо да направимо журку“

Децембар месец је трајала припрема и организација пројектне активности „Желимо да направимо журку“. Сви ученици су учествовали у изради новогодишњих честитки и обележивача за књиге, које су наставнице Ана Браловић и Душица Каримановић изложиле на неколико места у граду, доступних суграђанима. Зарада је била знатна. У жељи да журка буде што боља, наставници су још мало додали новца  и обратили се произвођачима слаткиша за донацију: посластичарници „Данива“ и продавници здраве хране  „Мрвица“.

Укупна сума новца је била довољна за украсе за јелку, новогодишње пакетиће за сваког ученика и кифлице. Од спонзора су стигле торте и слаткиши. Наставнице су припремиле и слане и слатке занимације, а ученици су припремили маске. На крају журке је био маскенбал.

У овој активности су учествовали ученици старијих  разреда, и ученици млађих разреда на журци и маскенбалу, скоро сви наставници ИО Биоска, а главни организатори су наставнице Ана Браловић и Душица Каримановић.