Библиобус по други пут међу Србима ( тј. Креманцима)

Наши драги пријатељи , библиотекари  су  29.12. посетили ИО Мокра Гора и приредили комплетан програм, који су извели и у матичној школи. Ипак, пре тога су раздужили и поново задужили новим књигама малишане и оне мало веће у Кремнима. Поједини ученици су били баш срећни, јер су у новом кругу добили књиге које су им побегле у првој расподели.
У мокрогорском одељењу, Црвенкапа и Вук измамили су осмехе симпатије код деце, али и код наставника. Наши посетиоци су похвалили  начин вођења и одржавања библиотеке, односно нашу колегиницу, Драгану Шимшић.  Искрено , похвала је као и код деце, додатна мотивација да се још више трудимо, а у овом случају продубимо сарадњу  са тимом који је нашој страни у  непрестаној просветитељској мисији.

ЛИНК КА ЧЛАНКУ