НЕДЕЉА СПОРТА

Ученици од петог до осмог разреда играли су омиљени спорт- фудбал.
Ученици су били заинтересовани и весели.
Учешће су узели и наставници
Све честитке за "фер плеј "игру!

Регионална конференција - Осећања и јасне границе

Наставница наше школе, Марија Ђукић, присуствовала је регионалној конференцији у Београду под називом: Родитељске перспективе: осећања и јасне границе. Интерактивна предавања и панеле са стручњацима и представницима разних институција је организовала Фондација Новак Ђоковић.
Циљ конференције је упознавање различитих приступа и примере успешне праксе у раду са тинејџерима, како кроз улогу родитеља, тако и кроз улогу наставника.
Порука је јасна: Одговорни смо за то како се понашамо, без обзира на то како се осећамо.

ЛЕТО КАДА САМ НАУЧИЛА ДА ЛЕТИМ

10. 5. 2024.
Поводом Недеље сећања и заједништва данас је у матичној школи и ИО Мокра Гора, организована пројекција филма ,,Лето када сам научила да летим" по роману Јасминке Петровић. Филм је примерен њиховом узрасту, говори о одрастању и правим људским вредностима. Ученицима се филм изузетно допао и изашли су пуни утисака.

Заједно можемо све

10. 5. 2024.
Поводом Недеље сећања и заједништва данашња активност у ИО Биоска била је ,,Заједно можемо све".
Ученици су донели разноврсне саднице, дивљу вишњу, рибизлу, украсно жбуње и разно цвеће. Заједничком акцијом ученика, наставника и помоћних радника све је посађено у школском дворишту.
Акција је имала изузетно позитиван ефекат, било је много смеха, доброг расположења и лепе атмосфере.