НАСТАВА НА ДАЉИНУ ОБАВЕШТЕЊА

Савети педагога - документ можете погледати овде.

Упитник за ученике кликните.

КЛИКНИТЕ НА ПРЕДМЕТ ДА ВИДИТЕ САДРЖАЈ

БИОЛОГИЈА

ИСТОРИЈА

ГЕОГРАФИЈА ИО Биоска 5. разред Наставик: Звјездана Мијаиловић

ТЕХНИКА И ТЕХНОЛОГИЈА/ТЕХНИЧКО И ИНФОРМАТИЧКО ОБРАЗОВАЊЕ

Настава из технике и технологије/техничког и информатичног образовња и информатике и рачунарства одвија се путем Viber група, које су већ направљене за матичну школу и ИО Мокра Гора.

ИНФОРМАТИКА И РАЧУНАРСТВО за 6. разред у ИО Биоска

ИНФОРМАТИКА И РАЧУНАРСТВО НАСТАВНИЦА ЗВЈЕЗДАНА МИЈАИЛОВИЋ

ДОМАЋИНСТВО  Наставик: Звјездана Мијаиловић

Начин комуникације са осталим предметима

МАТЕМАТИКА

ИО Мокра Гора и матична школа - наставница Светлана Вујовић

ИО БИоска  наставница Снежана Даничић комуникација се одвија преко Вибера и електронске поште.

ФИЗИЧКО И ЗДРАВСТВЕНО ВАСПИТАЊЕ

ИО Биоска комуникација преко Вибера и електронске поште.

ВИДЕО ВЕЖБЕ ЗА УЧЕНИКЕ

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК

ИО Биоска комуникација преко Вибера и електронске поште.

ФИЗИКА

Договараћемо се преко адреса које су раније коришћене за информатику. Можеш користити ову адресу и за комуникацију са осталим наставницима, уколико немаш своју! (обавезно се потпиши)

Да се улогујеш на свој гмаил налог кликни ОВДЕ па упиши корисничко име (адресу) и лозинку.

Наставнику се могу обратити и ваши ближњи!

Обавештење

15.03.2020. године
ПРЕДШКОЛСКА УСТАНОВА
ОСНОВНА ШКОЛА
СРЕДЊА ШКОЛА
– директору
Поштована/-и,
У складу са Одлуком о проглашењу ванредног стања на целој триторији Републике Србије, која је ступила на снагу вечерас 15.03.2020. године, установе образовања и васпитања неће радити од понедељка 16.03.2020. године.
У току сутрашњег дана школе ће добити потребне информације и упутства за организовање и спровођење наставе на даљину почевши од 17.03.2020. године (уторак). Од директора школа и наставника очекује се да у току сутрашњег дана изврше потребне припреме и информисање ученика и њихових родитеља/законских старатеља о организованој настави на даљину. Потребно је планирати обавештавање ученика и координацију наставе на даљину тако да што мањи број запослених долази у установу, а да своје радне обавезе у највећој мери обављају од куће. Током боравка у установи сви запослени су у обавези да се придржавају здравствено-хигијенских мера, упутстава и наредби надлежних служби.
У данима који су пред нама Министарство просвете, науке и технолошког развоја ће пружити потребну помоћ школама, ученицима и њиховим родитељима да наставу на даљину организују, спроводе и прате на делотворан и ефикасан начин.
Заједничким напорима, добром координацијом и синхронизованим активностима можемо допринети да се актуелна кризна ситуација за образовни систем, али и систем у целини, предупреди и тиме ублаже њене последице. У том смислу, позивамо Вас на посвећено деловање и одговорно поступање!
С поштовањем,
Министарство просвете, науке и технолошког развоја
15.03.2020. године

Настава на даљину у ванредној ситуацији

Лекције које постављају наставници можете погледати, преузети или прочитати на сајту школе у делу КУТАК ЗА УЧЕНИКЕ.

Упутство за наставу на даљину можете скинути ОВДЕ.

Обавештење за родитеље о настави на даљину можете скинути ОВДЕ.

ВАЖНО ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА РОДИТЕЉЕ ПРОЧИТАТИ ОВДЕ.

Настава на даљину ће почети у уторак 17.3.2020. године у 8 часова на РТС3.

ВАЖНО ОБАВЕШТЕЊЕ - ПРОМЕНА КАЛЕНДАРА ОБРАЗОВНО ВАСПИТНОГ РАДА У ОСНОВНОЈ ШКОЛИ

Распоред наставе на РТС3 биће доступан на лику

или можете скинути распореде у Word-у

Распоред часова за наставу на даљину у Word-у од 1. до 4. разреда од уторка 17.3,2020, до суботе 21.3.2020. године

Распоред часова за наставу на даљину у Word-у од 5. до 8. разреда од уторка 17.3,2020, до суботе 21.3.2020. године

Распоред часова за наставу на даљину у Word-у од 1. до 4. разреда од понедељка 23.3.2020. до петка 27.3.2020. године

Распоред часова за наставу на даљину у Word-у од 5. до 8. разреда од  понедељка 23.3.2020. до петка 27.3.2020. године

Распоред часова за наставу на даљину у Word-у од 1. до 4. разреда од понедељка 30.3.2020. до петка 3.4.2020. године
Распоред часова за наставу на даљину у Word-у од 5. до 8. разреда од  понедељка 30.3.2020. до петка 3.4.2020. године

ОБУСТАВА НАСТАВЕ

Председник Републике Србије Александар Вучић саопштио је синоћ да је због ситуације са коронавирусом донета одлука о проглашењу ванредног стања на територији целе Републике Србије. У складу са тим, школа од сутра неће радити. Благовремено ћемо вас обавештавати о даљим корацима.
ДИРЕКТОР ШКОЛЕ
Оливера Мисаиловић