НОВА 2019. ГОДИНА У ИО БИОСКА

УЧЕНИЦИ И НАСТАВНИЦИ ЗАЈЕДНО У АКЦИЈИ
 У школи у Биосци је ових дана било и радно и весело. Ученици су са својим наставницима украшавали просторије у школи, али и правили украсе за продају у сеоској продавници. Тај подухват је био веома успешан, мештани и наставник физике су веома лепо прихватили ову акцију. Успешно су продате и алуминијумске лименке које су годинама прикупљали ученици чланови еколошке секције. Од тог зарађеног новца наставнице Ана и Душица (главни организатори акције) су припремили право мало славље. Било је за свакога по нешто, чак и торта.  Научили смо једни од других како се праве украси, разменили смо идеје и вештине, али и развијали смо предузетнички дух, што је веома битно. А најважније, да нам је било много лепо.

Наставница биологије Милева Рогић