Новогодишња акција у ИО Биоска

Већ трећу годину наставници у ИО Биоска се труде да подстакну дух предузетништва код ученика, а осим стицања вештина, ова акција има за циљ прославу предстојеће Нове године која се не може замислити без пакетића.

Тренутна ситуација донекле је изменила идеју да ученици и наставници честитке, украсе и обележиваче за књиге праве заједно, те су организацију преузеле две наставнице. Акција је настављена и попримила је тајновити карактер, будући да је исход био неизвестан. Наставнице Душица и Ана уз моралну, финансијску и позамантеријску помоћ колега из Биоске, месец децембар искористиле су за припрему, израду и пласирање препознатљиве робе, а да ли је акција била успешна, процените из приложеног...

Срећне новогодишње и божићне празнике жели вам колектив ИО Биоска!

ПОКЛОНИ

УКРАСИ