"Библиотека за све" у школи у Биосци

Издвојено одељење ОШ “Богосав Јанковић” Кремна у Биосци посетили су заменик градоначелника Драгољуб Стојадиновић, градски већник Ратко Трмчић и директорка Народне библиотеке Ужице Душица Мурић. Посета је реализована у оквиру пројекта “Библиотека за све”.
“Реализацијом пројекта “Библиотека за све” шаљемо јасну поруку да деца у сеоским месним заједницама морају имати исте услове за рад и образовање као и деца у градским школама. Због тога су и издвајања из градског буџета све већа. Поред комплетне реконструкције школа у Крвавцима и Гостиници, ради се и у школи у Карану, где ће ускоро кренути и радови на адаптацији простора за вртић. Улажемо и у остале сеоске школе, све са циљем да створимо што боље услове за ученике и запослене”, истакао је Драгољуб Стојадиновић заменик градоначелника Ужица.

ЛИНК КА ЧЛАНКУ

ЛИНК КА ВИДЕУ